pripája sa...

KONTROLÓR FINANČNÝCH PROCESOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 200 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-30848

Hľadáme skúseného kontrolóra finančných procesov! Ak máte skúsenosti vo financiách, ste komunikatívny človek a pojmy ako ICoFR, RCSA máte v malíčku, tak hľadáme práve Vás.

Čo by bolo Vašou náplňou na pozícii Kontrolór procesov?

  • Vyhodnocovanie rizík a následné nastavovanie kontrolných procesov
  • Podpora pre biznis v rámci procesnej dokumentácie
  • Nahrávanie, spravovanie a kontrola finančných procesov
  • Zaznamenávanie a opravovanie všetkých incidentov v systéme
  • Pravidelná prezentácia aktuálnej situácie finančnému manažmentu – ako sú nastavené jednotlivé kontrolné procesy v regiónoch, ktoré kontroly by sa dali zlepšiť a pod.

Požiadavky

  • Anglický jazyk pokročilý B2 – pravidelná komunikácia so zahraničným manažmentom
  • Minimálne 3 roky skúseností vo financiách alebo v audite
  • Znalosť termínov ako ICoFR, RCSA, MSA
  • Dobré prezentačné zručnosti
  • Samostatnosť v rozhodovaní

Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Benefity

  • Medzinárodné prostredie
  • Aktívna komunikácia v angličtine
  • Quiet Zóna
  • Garantovaný 13 plat
  • Jazykové kurzy

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Kontroling | Audit | Analytik | Audítor | Kontrolór | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Projekt | BIG 4 | Proces | Zlepšovanie | Implementácia | Reportovanie | Financial Controller