pripája sa...

KONŠTRUKTÉR VSTREKOVACÍCH FORIEM

Lokalita Žilinský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-24834

Pre medzinárodnú spoločnosť obsadzujem pozíciu KONŠTRUKTÉR VSTREKOVACÍCH FORIEM.

Náplň práce:

  • návrh koncepcie a vypracovanie konštrukcie foriem pre nové diely
  • vypracovanie cenovej kalkulácie na výrobu nových foriem
  • spolupráca s oddelením Náradia pri zabezpečovaní dodávok foriem
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri odlaďovaní foriem
  • spolupráca s dodávateľmi pri externom zabezpečovaní foriem
  • príprava návrhov opráv používaných foriem
  • riešenie príčin chybovosti
  • zodpovednosť za vytváranie, riadenie a archiváciu technickej dokumentácie

Požiadavky

  • Strojárske vzdelanie
  • skúsenosti s konštrukciou foriem do vstrekovacích lisov
  • znalost Cad systémov (Solid Works, ProE, Catia, Inventor)
  • Anglický jazyk výhodou, ale nie podmienkou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Inžinier | 3D | Konštruovanie | AutoCAD | CATIA | SolidWorks | ProE | Design engineer