pripája sa...

KONŠTRUKTÉR/PRODUKTOVY INŽINIER

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23040

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Aktuálne hľadáme vhodných kandidátov na pozície: KONŠTRUKTÉR, PRODUKTOVÝ INŽINIER.

Náplň práce:

  • Vývoj nových produktov podľa požiadaviek zákazníkov a trhu
  • Technická podpora zákazníka, analýza požiadaviek
  • Návrh technických riešení
  • Zavádzanie výrobkov do výroby v jednotlivých závodoch v rámci výrobnej skupiny
  • Podieľanie sa na zlepšovaní výrobkov a procesov, znižovaní nákladov
  • Spolupráca v rámci medzinárodného tímu vývojárov
  • Spracovanie reportov
  • Tvorba 3D modelov v CATIA V5
  • Konštrukčné vyhotovenie produktu na základe výrobných a nákladových požiadaviek

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti s designom interiérových častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
  • Orientácia na zákazníka
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Inovatívne myslenie

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Inžinier | Absolvent | Procesný inžinier | 3D | Výroba | CATIA | CAD/CAM | Design engineer