pripája sa...

Konštruktér oceľových konštrukcií - vhodné pre študentov VŠ

Lokalita Trenčín
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 6 - 10 EUR
Publikované 24 dňami
Kontakt Jana Pavlovičová
Ref. Č. 5-40-32287

Rozširujeme tím o šikovných konštruktérov a projektantov pre mladú, dynamickú spoločnosť z oblasti stavebníctva.

Miesto výkonu práce: Trenčín

Možnosť výrazného navýšenia mzdy v závislosti od skúseností kanidáta.
Možnosť práce aj na trvalý pracovný pomer.

Náplň práce:

  • vypracovanie realizačnej a výrobnej dokumentácie oceľových konštrukcií
  • návrh a posúdenie nosných konštrukcií
  • samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva
  • koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami

Požiadavky

  • študent VŠ STAVEBNÁ- Pozemné stavby, statika stavieb, IKDS
  • AutoCAD - pokročilý
  • vodičský preukaz skupiny B
  • znalosť programu Advance Steel / TEKLA
  • znalosť programu SCIA ENGINEER, IDEA (výhodou)
  • znalosť programu GEO (výhodou), FINE (výhodou)

Benefity

  • profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
  • práca v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
  • stabilné pracovné podmienky
  • perspektíva trvalého zamestnania
  • odmeny za konkrétne vykonané projekty
  • koncoročné odmeny
  • práca s modernými výpočtovými a grafickými softvérmi

Stavebníctvo | Správa budov | Inžinier | Technik | Architekt | Rozpočtár/prípravár | AutoCAD | Design engineer