pripája sa...

KONŠTRUKTÉR

Lokalita Trnavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 24520

Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii KONŠTRUKTÉR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vykonávať konštrukčné zmeny a úpravy nástrojov, foriem a prípravkov
  • Kontrolovať a operatívne riešiť problémy vznikajúce počas spúšťania a ukončenia procesu výroby
  • Navrhovať a vykonávať vylepšenia a zmeny v jestvujúcich procesoch, nástrojoch, formách a prípravkoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax vo vývoji konštrukčných celkov minimálne 2 roky PODMIENKOU
  • AJ na mierne pokročilej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosti s AutoCAD PODMIENKOU
  • Skúsenosti s aspoň jedným 3D konštrukčným softwarom PODMIENKOU
  • Skúsenosti s plastovou výrobou výhodou
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | 3D | Automatizácia | Konštruovanie | PLC | Prípravky | Projekt | Vývoj | Výroba | AutoCAD | CATIA | SolidWorks | Plasty | ProE | Design engineer