pripája sa...

KONŠTRUKTÉR

Lokalita Trnavský kraj
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 700 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23764

Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii KONŠTRUKTÉR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Tvorba 3D modelov jednotlivých konštrukčných častí a zostáv
  • Spolupráca pri vývoji konštrukčných celkov a prispôsobenie konštrukčných riešení
  • Odsúhlasovanie konceptov riešení
  • Spolupráca s manažérom projektu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax vo vývoji konštrukčných celkov minimálne 2 roky
  • Skúsenosti s návrhom konštrukčných zostav v oblasti automatizácie výhodou
  • Ovládanie programov CATIA a SOLID WORKS na mierne pokročilej úrovni
  • VŠ vzdelanie technického smeru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | 3D | Automatizácia | Konštruovanie | PLC | Prípravky | Projekt | Vývoj | Výroba | AutoCAD | CATIA | SolidWorks | Design engineer