pripája sa...

KONŠTRUKTÉR

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 700 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-30373

Spoločnosť zaoberajúca sa projektami v oblasti automatizácie hlavne v odvetví automobilového priemyslu potrebuje do tímu šikovného KONŠTRUKTÉRA. Na tejto pozícií budete mať príležitosť nakuknúť do výroby najväčším automobilkám na Slovensku ako Volkswagen, PSA alebo Jaguar Land Rover.

Vašou náplňou práce bude:

  • Tvorba 3D modelov jednotlivých konštrukčných častí a zostáv
  • Spolupráca pri vývoji konštrukčných celkov a prispôsobenie konštrukčných riešení
  • Odsúhlasovanie konceptov riešení
  • Spolupráca s manažérom projektu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Prax vo vývoji konštrukčných celkov je vítaná
  • Skúsenosti s návrhom konštrukčných zostav v oblasti automatizácie výhodou
  • Ovládanie programov CATIA a SOLID WORKS na mierne pokročilej úrovni
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie technického smeru

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • Pružná pracovná doba
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Práca na zaujímavých projektoch

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | 3D | Automatizácia | Konštruovanie | PLC | Prípravky | Projekt | Vývoj | Výroba | AutoCAD | CATIA | SolidWorks | Design engineer