pripája sa...

KONŠTRUKTÉR

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-30332

Ak ste skúsený konštruktér, máte znalosti a skúsenosti CAD programov (Solid Works), alebo iné a hovoríte aktívne Anglicky, potom máme pozíciu práve pre Vás:

Vašou náplňou práce bude:

  • Dizajn a konštrukcia mechanických častí a zostáv
  • Konštrukcia plechových dielov
  • Práca na projektoch
  • Príprava technickej dokumentácie pre výrobu
  • Vývoj testovacích systémov
  • Návrh riešení a realizácie počas celej fázy vývoja produktu
  • Tvorba výkresovej dokumentácie v 3D (Solid Works)

Požiadavky

  • SŠ, VŠ technického smeru
  • Schopnosť komunikovať v Anglcikom jazyku
  • Znalosť MS Office aplikácií
  • Pracovná skúsenosť s CAD programom (Solid Works)
  • Technické a logické myslenie
  • Ochota cestovať
  • Vodičský preukaz typu B

Benefity

  • Flexibilná pracovná doba
  • Letný a zimný prítomnostný bonus
  • Sick days - dni mimoriadneho voľna
  • 3. pilier dôchodkového zabezpečenia
  • Odborný rast (školenia)

Stavebníctvo | Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Inžinier | 3D | Automobilový priemysel | Zákazník | Konštruovanie | RandD | Produkt / výrobok | CAD/CAM | CATIA | ProE | SolidWorks | Unigraphics | Design engineer