MÁŠ TEORETICKÉ ZNALOSTI Z EKONOMICKEJ ŠKOLY ALE CHÝBA TI PRAX? POŠLI NÁM CV!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 23797

Študoval si strednú alebo vysokú školu ekonomického zamerania a máš skúsenosť v administratíve? Ponúkame ti pracovnú príležitosť v oblasti ekonomiky v známej medzinárodnej spoločnosti. Aj ty môžeš byť súčasťou úspešného tímu a nabrať nové skúsenosti.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • Kontrola a procesovanie finančných dokumentov
  • Účasť na uzávierkových aktivitách
  • Komunikácia s inými oddeleniami v zahraničí
  • Práca v internom systéme spoločnosti

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí majú:
  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti
  • Komunikatívnu úroveň anglického jazyka
  • Pokročilú znalosť Excelu (znalosť SAP veľkou výhodou)
  • Skúsenosť veľkou výhodou
  • Flexibilný a zodpovedný prístup k práci

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Bookkeeper, accountant