pripája sa...

KOMUNIKUJ NA AP-ČKU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 900 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30797

Už Vás nebaví účtovať AP faktúry? Posuň sa do procesu. Komunikuj, rieš a vybavuj!

Náplň práce:

  • Rekonsiliácia AP účtov a zostatkov
  • Riešenie starých položiek a debetných zostatkov
  • Telefonická a emailová podpora dodávateľov
  • Príprava manuálnych journal postingov
  • Poskytovanie potvrdení o platbe, nadzväzne na rejected payments
  • Analýza pozastavených faktúr, ich následné riešenie

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne dvojročná skúsenosť v oblasti účtovníctva
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Znalosť SAP výhodou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka - úroveň B2= pravidelná komunikácia s kolegami, nadriadenými
  • znalosť španielskeho, talianskeho, nemeckého alebo maďarského jazyka je výhodou

Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stertnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Senior | SAP | Bookkeeper, accountant