KOMUNIKATÍVNA ROLA NA PODPORE ÚČTOVNÉHO ODDELENIA S ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 170 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Krajsa Miroslav
Ref. Č. 21849

Na pozíciu pre veľkú medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidátov s výbornou angličtinou, ktorí su asertívni a neboja sa častej komunikácie s klientom za účelom podpory účtovného oddelenia. Ak sa nebojíš zdvihnúť telefón a svet účtovníctva ti je blízky, pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:

  • Komunikácia s klientom na dennej báze ohľadne fakturácie
  • Zabezpečovať komunikáciu medzi klientom a účtovným oddelením spoločnosti
  • Starostlivosť o pridelené portfólio klientov a komunikácia s nimi v anglickom jazyku
  • Práca v internom systéme
  • Účasť na uzávierkových aktivitách

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Veľmi dobrú znalosť anglického jazyka, iné jazyky výhodou
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Asertívny prístup
  • Schopnosť komunikovať s klientmi

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Účtovník | Analytik | Fakturant | Záväzky | Economist