pripája sa...

KOMUNIKATÍVNA POZÍCIA V RÁMCI EKONOMICKÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 6 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 23375

Baví ťa práca v administratíve a zároveň rád komunikuješ? Ak hovoríš perfektne anglicky a a chcel by si ju aj aktívne využívať tak poď poskytovať zákaznícky servis na finančné oddelenie do jednej z najväčších firiem v Bratislave.

Náplň práce:

  • Komunikácia v cudzom jazyku
  • Administratívna podpora pre oddelenie prichádzajúcich faktúr a pre zákazníkov spoločnosti
  • Riešenie nezrovnalostí s klientmi v oblasti fakturácie
  • Úzka spolupráca s finančným oddelením
  • Práca s veľkými peňažnými čiastkami
  • Práca s internou databázou
  • Spracovanie a aktualizácia došlých faktúr v systéme

Požiadavky

Požiadavky na úspešných uchádzačov:
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
  • Ekonomické vzdelanie 1. stupňa VŠ alebo Obchodná akadémia
  • Administratívna skúsenosť (min.6 mesiacov)
  • Skúsenosť s fakturáciou výhodou
  • Komunikatívna a flexibilná osobnosť

Benefity

Firemné benefity:
  • 13. garantovaný plat
  • Ročné prehodnocovanie platu
  • Nadštandardne ohodnotené gastro lístky
  • Príspevky na jazykové kurzy
  • Fitness
  • Team buildingy, športové a rodinné dni

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Analytik | Kontrolór | Fakturant | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Aktívny | Junior | Komplexný | Bookkeeper, accountant