pripája sa...

RÁD "CHAT-uješ" - MÁME TÚ SPRÁVNU POZÍCIU PRE TEBA!!!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 960 - 1 230 EUR/mes.
Publikované 6 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 22973

Máš proklientský prístup a bezpochyby ovládaš anglický jazyk?
Potom hľadáme práve teba!

Medzinárodná stabilná firma pôsobiaca už niekoľko rokov na slovenskom trhu hľadá do svojho nového projektového tímu šikovných kolegov s chuťou pracovať na sebe a začať budovať svoju kariéru v spoločnosti so svetoznámym menom.

Tvoja náplň práce:

  • Podpora klientov a business partnerov spoločnosti na základe prideleného portfólia
  • Denná komunikácia v anglickom jazyku (pomocou "chat-u", aj telefonicky)
  • Zúčastňovanie sa na tvorbe reportov a analýz súvisiacich so získanými údajmi
  • Práca v interných systémoch spoločnosti
  • Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky spoločnosti na kandidáta:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA (výborný písomný a verbálny prejav)
  • OCHOTA A FLEXIBILITA PRACOVAŤ NA SMENY (24/7, ojedinele aj víkendy)!
  • Skúsenosť s komunikáciou s klientmi je veľkou výhodou
  • Komunikatívne zručnosti a proklientský prístup
  • Orientácia na detail a tímový hráč

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Business Support Center | Finance | Zákaznícky servis | Operátor | Účtovník | Claims specialist