pripája sa...

KOMUNIKATÍVNA POZÍCIA S POĽŠTINOU – PODPORA PRE DODÁVATEĽOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 150 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Daniela Šantavá
Ref. Č. 24066

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Bratislave obsadzuje pozíciu pre kandidátov, ktorí ovládajú poľský a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce zahŕňa:

  • Kontaktný bod pre významných dodávateľov spoločnosti
  • Denná telefonická a emailová komunikácia v anglickom a poľskom jazyku
  • Riešenie rôznych typov požiadaviek, prípadne postúpenie požiadavky na iné oddelenie
  • Zadávanie informácií do interného systému - SAP
  • Podpora pre finančné oddelenie

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Znalosť poľského a anglického jazyka
  • Skúsenosť v oblasti administratívy
  • Vzdelanie ekonomického zamerania - výhodou
  • Komunikatívnosť a orientácia na detail
  • Tímový hráč

Benefity

Benefity:
  • Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • 13. garantovaný plat
  • Školenia a podpora vzdelávania
  • Jazykové kurzy
  • Zľavy na kultúrne podujatia
  • Fitness centrum

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Referent | Operátor | Administration