Administratívno-komunikačná pozícia s nemeckým a anglickým jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-29520

Využívanie nemčiny a angličtiny je to, čo chcete v práci za každú cenu mať?
Pokiaľ áno, tak máme pre Vás pozíciu.

Na tejto pozícii využijete svoje komunikačné zručnosti, ale okrem iného budete spravovať aj administratívnu agendu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie a kontrola objednávok v internom systéme
  • Aktívna komunikácia s nemeckými kolegami na dennej báze
  • Overovanie údajov v objednávkach a faktúrach
  • Monitorovanie objednávok a dodania tovaru
  • Prípadné riešenie reklamácií
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Anglický jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni (B2)
  • Nemecký jazyk na plynulej pokročilej úrovni (C1)
  • Predchádzajúca administratívna pracovná skúsenosť
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť, aktívny a pozitívny prístup k práci

Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete byť už o 16 hod. v pohodlí domova, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.

Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitness centra, ktoré je priamo v budove? Žiaden problém.

Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Obchod | Zákaznícky servis | Špecialista | Administratívny pracovník | Reportovanie | SAP | Administration