pripája sa...

Komplexný účtovník BEZ JAZYKA! Nástup ihneď!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23812

Vyznáte sa do podvojného účtovníctva? Máme tu pre Vás zaujímavú pracovnú ponuku na pozíciu KOMPLEXNÉHO ÚČTOVNÍKA BEZ JAZYKA!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva v spoločnosti
  • Účtovanie pokladne, interných dokladov
  • Zodpovednosť za mesačné a ročné závierkové práce
  • Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH
  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií
  • Reporting
  • Participácia na internom a externom audite

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto má:
  • Minimálne 4 roky skúsenosti v komplexnom účtovníctve
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • Samostatnosť

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody ako:
  • Stabilná práca
  • Priestor pre uplatnenie vlastných schopností a iniciatívy
  • Odborné vzdelávanie
  • Školenia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Bookkeeper, accountant