pripája sa...

KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK A OFFICE MANAGER

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23998

Hľadáte príjemné pracovné prostredie a ocenenie Vašej práce? Ste skúsený komplexný účtovník a chceli by ste získať skúsenosti aj v oblasti kontrolingu? Pre nášho klienta - európsku úspešnú spoločnosť hľadáme KOMPLEXNÉHO ÚČTOVNÍKA s nástupom ihneď.

Medzi náplň práce na danej pozícii patrí:

  • Komplexné vedenie účtovníctva a príprava finančných výkazov
  • Controlling, reporting a analýzy do centrály v anglickom jazyku
  • Mesačná a ročná uzávierka
  • Spracovanie DPH a príprava daňového priznania
  • Účtovanie pokladní, opravných položiek, dohadných položiek, rezerv, odpisov, majetku spoločnosti a pod.
  • Reporting
  • Podpora personalistiky: dochádzka, vyúčtovanie SC, komunikácia s externou firmou,
zodpovednosť za ochranu osobných údajov
  • Príprava zápočtov, záväzkov a pohľadávok vrátane zaúčtovania
  • Príprava podkladov pre auditorov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Relevantné skúsenosti v oblasti komplexného účtovníctva podľa slovenských štandardov (min. 5 rokov)
  • Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka (slovom aj písmom)- B1
  • Pokročilý užívateľ MS Office balíčka
  • Skúsenosť s prácou v účtovnom systéme Money S 3/4/5 podmienkou
  • Zodpovednosť a samostatnosť

Táto spoločnosť ďalej ponúka príjemné prostredie, zaujímavý systém firemných výhod, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Senior | Hlavná kniha | Kontingenčné tabuľky | Bookkeeper, accountant