pripája sa...

KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 20469

Hľadáme KOMPLEXNÉHO ÚČTOVNÍKA pre úspešnú zahraničnú spoločnosť s flexibilnou pracovnou dobou a menším priateľským kolektívom.

Náplňou práce:

  • Samostatné vedenie podvojného účtovníctva podľa slovenských štandardov PRE KLIENTOV
  • Blízka kooperácia s hlavnou účtovníčkou a v prípade potreby, jej zastupiteľnosť
  • Spracovanie a kontrola finančných výkazov, účtov a kníh
  • Mesačne DPH, tvorba kontrolných výkazov
  • Tvorba výkazov pre potreby štátnych úradov
  • Mesačné závierky
  • Sledovanie položiek po splatnosti
  • Príprava podkladov pre audítorov
  • Komunikácia s externými účtovnými spoločnosťami, daňovým úradom, colnou správou a inými finančnými inštitúciami
  • Reporting pre manažment spoločnosti a prezentácia výsledkov pre zamestnancov spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať:
  • Ekonomické vzdelanie (ideálne v oblasti účtovníctva)
  • 3+ rokov skúseností v komplexnom účtovníctve podľa slovenských štandardov
  • Komunikatívna úroveň anglického (mailová komunikácia) je veľká výhoda
  • Znalosť mzdovej problematiky nie je potrebná
  • MS Office balík na užívateľskej úrovni (najmä Excel)

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Kontroling | Účtovník | Komplexný | Senior | SAS | Externý | Dph | Reportovanie | Finance accountant