pripája sa...

KOMPLEXNÝ ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 22 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27483

Náš klient, stabilná spoločnosť s významným postavením na slovenskom trhu hľadá do svojho tímu KOMPLEXNÉHO ÚČTOVNÍKA.

Nájsť príjemne ohodnotenú pozíciu v oblasti komplexného účtovníctva, kde by ste využívali Anglicky jazyk je na trhu zaplavenom veľkými centrami zdieľaných služieb (SSC) takmer nemožné.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za úplné spracovanie a vedenie účtovníctva
  • Účtovanie majetku, odpisov, bankových výpisov, DPH
  • Vypracovávanie a príprava finančných výkazov
  • Zodpovednosť za zostavovanie účtovných závierok na mesačnej a ročnej báze
  • Vypracovávanie daňových priznaní a výpočet daní
  • Komunikácia s daňovými a bankovými inštitúciami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Min. 2 roky praxe v účtovníctve
  • Schopnosť komunikácie v anglickom jazyku /nemeckom jazyku
  • Znalosť IFRS výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Stabilné postavenie v etablovanej spoločnosti
  • Možnosť ďalšieho odborného rozvoja
  • Široký výber firemných benefitov

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk

Not fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 100 EUR voucher! For more information please contact me: gabriela.nankova@grafton.sk

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Externý | Interný | Senior | Hlavný | Nepriame dane | Priame dane | Bookkeeper, accountant