pripája sa...

Komplexný účtovník pre úspešnú developerskú spoločnosť!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 350 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 17 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 19723

Pre nášho klienta - známu developérsku spoločnosť hľadáme KOMPLEXNÉHO ÚČTOVNÍKA s nástupom ihneď. Ak chcete pracovať vo firme, ktorá má významné postavenie na trhu, máme tu niečo pre Vás :)

Medzi náplň práce na danej pozícii patrí:

  • Účtovanie komplet agendy (vystavené fa, prijaté fa, banka, pokladňa, interné doklady atď.)
  • Príprava DPH priznaní
  • Spolupráca pri príprave daňového priznania k dani z príjmov
  • Schopnosť orientovať sa v zmluvách (napr. vypočítať úrok z pôžičky...)
  • Príprava reportov pre nadriadených

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné kritériá:
  • Ekonomické vzdelanie (Vysokoškolské vzdelanie je podmienkou- minimálne BC. titul)
  • Relevantné skúsenosti v oblasti komplexného účtovníctva podľa slovenských štandardov minimálne 2 roky
  • Pokročilý užívateľ MS Office balíčka
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Príjemná osoba

Benefity

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Kariérny rast a mnoho iného

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Senior | Hlavná kniha | Kontingenčné tabuľky | Bookkeeper, accountant