pripája sa...

Účtovník rezérv v príjemnom kolektíve

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 23 dňami
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23249

Nazbieral si už nejaké skúsenosti v oblasti účtovníctva a chcel by si zmeniť prostredie ? Tak nepremeškaj možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti a v príjemnom kolektíve.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za kompletné vedenie podvojného účtovníctva podľa slovenských účtovných štandardov
  • Spracovanie mesačných a ročných uzávierok a daňových priznaní
  • Reporting pre manažment spoločnosti
  • Príprava podkladov a spolupráca pri externom a internom audite
  • Komunikácia s daňovými úradmi
  • Sledovanie zmien v legislatíve a ich následná implementácia

Požiadavky

Ideálny kandidát spĺňa nasledujúce požiadavky:
  • Ekonomické vzdelanie
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Min. 2 roky relevantných skúseností v oblasti účtovníctva
  • Znalosť slovenských účtovných štandardov
  • MS Office balíka na pokročilej úrovni
  • Zameranie na detail

Okrem zaujímavej príležitosti a možnosti sebarealizácie ponúka spoločnosť:
  • Systém firemných výhod
  • Nadštandardné ohodnotenie
  • Zamestnanecké výhody
  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Bookkeeper, accountant