pripája sa...

KOMPLEXNÝ SENIOR ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 400 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-31334

Preferujete radšej menšie tímy a ste komplexný účtovník? Táto pozícia by sa Vám potom mohla pozdávať.

Náplň práce:

  • Komplexné účtovanie
  • Príprava mesačných daňových priznaní
  • Rekonciliácie
  • Komunikácia s inými oddeleniami, úradmi alebo klientmi aj v anglickom jazyku
  • Príprava mesačných a kvartálnych reportov
  • Spolupráca s auditom

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 4 roky skúseností s komplexným účtovníctvom
  • Znalosť slovenských účtovných štandardov
  • Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni- komunikácia so zahraničnými kolegami, práca so systémom v AJ
  • Komunikatívnosť, proaktívny prístup

Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | ACCA | Komplexný | IFRS | Kontingenčné tabuľky | Senior | Dph | Bookkeeper, accountant