pripája sa...

KOMPLEXNÉ ÚČTOVNÍCTVO PRE SKÚSENÝCH AP/AR ÚČTOVNÍKOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 600 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-26-31782

Chceli by ste výzvu a ponoriť sa do účtovania naozaj jedinečného biznisu a vidieť koľko firma zarába a prečo?

Náplň práce:

  • Kompletné účtovanie danej pobočky
  • Komunikácia so zahraničnými pobočkami
  • Podieľanie sa na kvartálnych závierkových aktivitách

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 2 roky skúseností s účtovníctvom došlých a vyšlých faktúr alebo komplexnejším
  • Plynulá a pokročilá úroveň anglického jazyka- C1
  • Logické uvažovanie, dobré komunikačné schopnosti

Benefity

  • 13.plat
  • Práca z domu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na cestovanie
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Pohľadávky | Hotovosť a banka | Komplexný | Majetok | Hlavná kniha | Medzipodnikové | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Čiastkový | Bookkeeper, accountant