pripája sa...

KEY USER PRE SAP V OBLASTI EXPEDÍCIE

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 200 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-10-31931

Máte skúsenosti v oblasti logistiky a využívali ste program SAP? Tak poďte spojiť túto kombináciu a začnite pracovať ako KEY USER PRE SAP V OBLASTI EXPEDÍCIE.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedať za nastavenie procesov, zmien v SAP v oblasti expedície (zasielanie dielov, baliace kontá, zmeny etikiet...)
  • Definovať štandardy pre expediciu a zabezpečiť implementáciu fungovania aj s ostatnými pobočkami
  • Školenia užívateľov pre novozavedené aktualizácie
  • Spolupráca s medzinárodnými sesterskými spoločnosťami - je potrebné aj príležitostné cestovanie do zahraničia
  • Aktualizácia testovacích skript
  • Zjednotenie štandardov, postupu prác v rámci expedície
  • Testovanie postupov prác v SAP
  • Komplexné zabezpečenie manažmentu dodávok v SAPe (príprava zásielky, kontrola nakládky...)

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti s programom SAP PODMIENKA
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Znalosť nemeckého jazyka VEĽKÁ VÝHODA
  • Skúsenosti v oblasti logistiky PODMIENKA
  • Flexibilita - zahraničné služobné cesty

Benefity

Zamestnanecké výhody:
  • Flexibilná pracovná doba
  • Kariérny rast
  • Lekárske prehliadky

Engineering | Logistika | Logista | Logistician