pripája sa...

KEY ACCOUNT MANAGER v FMCG - produkty s históriou

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 950 - 2 200 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30009

Pracuj ako KEY ACCOUNT MANAGER v oblasti FMCG a staraj sa o výrobky, ktoré už majú čo to odžité na slovenskom trhu. Výrobky, ktoré jednoznačne pozná každý z nás.

Pracovná náplň:

  • Starostlivost o kľúčových zákazníkov na tradičnom alebo modernom trhu v rámci Slovenska
  • Akvizícia nových zákazníkov
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Plnenie cieľov spoločnosti
  • Reporting, plánovanie, tvorba obchodnej stratégie
  • Analyzovanie predaja a trhového potenciálu
  • Zaradenie nových výrobkov v rámci trhu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti v obchode s rýchloobrátkovým tovarom aspoň 1 rok
  • skúsenosti na modernom alebo tradičnom trhu
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • dynamická a komunikatívna osoba, ktorá má rada vízvy

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod:
  • 25 dní dovolenky
  • kvartálne bonusy
  • 2 dni sick day
  • životné a úrazové poistenie
  • príspevok na 3. pilier
  • rodinná atmosféra

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | FMCG | Key Account Manager