pripája sa...

Key Account Manager - Svietidlá ( práca formou Home Office)

Lokalita Žilina
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 600 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Švančárek Ivana
Ref. Č. 6-13-34099

Spoločnosť ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti svietidiel aktuálne hľadá šikovného Key Account Managera pre celé Slovensko.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • vyhľadávanie nových príležitostí
  • zodpovednosť za dosiahnutie cieľov a plánov
  • aktívne navštevovanie zákazníkov, telefonické hovory
  • propagácia spoločnosti a produktov
  • vyjednávanie, cenotvorba, tvorba obchodných zmlúv
  • prognóza predaja, vyhodnocovanie efektívnosti predaja
  • analýza trhu a konkurencie
  • zúčastňovanie sa výstav, školení

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti v oblasti Obchodu
  • skúsenosti z oblasti svietidiel je výhoda
  • vyjednávacie schopnosti
  • ochota cestovať
  • profesionálna komunikácia v anglickom jazyku
  • samostatnosť a zodpovednosť

Benefity

  • auto
  • práca formou HO
  • variabilné ohodnotenie

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | B2B | Priemysel | Energetika | Electro (VO/MO) | Key Account Manager