pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - pre svetoznámu značku

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 900 EUR/mes.
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30262

Nie si módny guru, ale vieš čo sa teraz nosí? Dávaš si pozor aby topánky ladili k tvojmu outfitu? Módnej polícii pri tebe padne sánka?
Tak pracuj pre najväčšieho distribútora beauty segmentu ako OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - svetoznámej športovej značky.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • aktívna akvizícia zákazníkov
  • starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • analýza a monitorovanie trhu a konkurencie
  • nastavovanie, plánovanie a analyzovanie marketingových aktivít
  • spolupráca s vedením firmy pri tvorbe firemných plánov a stratégií
  • vedenie obchodných rokovaní,návštevy klientov
  • reporting

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • záujem v oblasti módy, obuvi
  • skúsenosť na pozícii Obchodného zástupcu alebo Key Account Manager
  • komunikatívnosť, samostatnosť, organizačná schopnosť
  • vodičský preukaz

Benefity

  • práca pre TOP módnu značku
  • dennodenné využitie anglického jazyka
  • auto, telefón, notebook
  • zamestnanecké zľavy
  • možnost home-office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Account manager | Manažér klúčových klientov | B2B | FMCG | Key Account Manager