pripája sa...

KEY ACCOUNT MANAGER - LOGISTIKA

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 500 - 3 000 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 2-30-27567

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov na slovenskom trhu
  • Starostlivosť o pridelených klientov
  • Hľadanie vhodných riešení na základe požiadaviek klientov
  • Organizovanie a vedenie obchodných jednaní
  • Aktívny monitoring trhu
  • Cenotvorba

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosť s poskytovaním prepravných riešení
  • Ponuka produktov slovenským klientom
  • Skúsenosť s obchodnými aktivitami
  • Znalosť slovenského trhu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (nemecký jazyk výhodou)
  • Skúsenosť s poskytovaním podpory pre zákazníkov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Obchod a marketing | Logistika | Obchod | Oblastny manažér | Obchodný zástupca | Logista | Preprava | Akvizícia | B2B | Account Manager