pripája sa...

Key Account Manager - FMCG

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 300 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-31106

Popis Práce

Máte skúsenosti ako Key Account Manager v oblasti FMCG?
Využite príležitosť pracovať ako KEY ACCOUNT MANAGER pre nášho klienta a buďte v blízkom kontakte s produktami ktoré používa v domácnosti každý z nás.

Pracovná náplň:

  • Starostlivost o kľúčových zákazníkov v rámci Slovenska
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Plnenie cieľov spoločnosti
  • Reporting, plánovanie, cenotvorba, tvorba obchodnej stratégie
  • Analyzovanie predaja a trhového potenciálu
  • Zaradenie nových výrobkov v rámci trhu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti na pozícii Key Account Manager
  • Skúsenosti v oblasti FMCG
  • Vysokoškolské vzdelanie - postačuje aj bakalársky titul
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Vyjednávacie schopnosti, prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, analytické myslenie

Benefity

  • 13. plat
  • kvartálny bonus za splnenie plánov
  • možnosť home office
  • starostlivosť o zdravie
  • auto na súkromné účely
  • a mnoho ďalších.

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | B2B | FMCG | Key Account Manager