pripája sa...

Key Account Manager

Lokalita Malacky
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-32436

Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť ako KEY Account Manager - technické portfólio.
Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Akvizícia nových zákazníkov v rámci Slovenska
  • Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
  • Analyzovanie potrieb a požiadaviek klienta, navrhovanie riešení
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • Analýza trhu a analýza konkurencie
  • Spolupodieľanie sa na marketingových aktivitách
  • Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených plánov

Požiadavky

Od úspešného kandidáta sa požaduje:
  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • prax v oblasti obchodu- technické produkty
  • profesionálne vystupovanie a prezentačné schopnosti
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • flexibilita
  • komunikatívna znalosť AJ
  • vodičský preukaz sk. B

Benefity

Benefity:
  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilná spoločnost
  • možnosť kariérneho rastu
  • osobné vozidlo aj na súkromné účely

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Technický | Servis / služby | Priemysel | Key Account Manager