Junior/Medior Java Programátor

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 000 €
Ref. Č.
1-16-40440-1

Do tímu nadnárodnej švajčiarskej spoločnosti hľadáme kolegu, ktorého lákajú cloud computingové technológie a má vášeň pre vývoj. Počet rokov skúseností nerozhoduje, ak máš skúsenosť s vývojom v JAVA na komerčných projektoch, si VÍTANÝ!

O tíme:

Máme distribuovaný projektový tím s rôznymi typmi členov a partnerov, pričom všetci pracujú agilne. Dodávame riešenia, ktoré oceňujú podnikanie v oblasti zaistenia. To zahŕňa streamovanie a spracovanie veľkých objemov dát (desiatky terabajtov). A to si vyžaduje automatizáciu, koordináciu, vizualizáciu, kontrolu a audit.

Náplň práce:

  • Vývoj komponentov a služieb podľa špecifikácie
  • Zabezpečenie štruktúrovaného, dlhodobo spoľahlivého a udržiavateľného softvéru
  • Vypracovanie dokumentácie a revízia aktuálnej
  • Pomáhať ostatným so znalosťou systému
Požiadavky
  • VŠ vzdelanie v oblasti informačných technológií
  • Skúsenosť s vývojom na komerčných projektoch
  • Techstack: Java 11, Maven, GIT, SQL, webové služby atď.
  • Znalosť dizajnových vzorov a programovacích techník
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj verbálne)
  • Znalosť Microsoft Azure je výhodou
  • Analytické myslenie a vášeň pre SW vývoj
Benefity
  • 13. plat na základe výkonu spoločnosti
  • Home office 50%
  • 5 dni dovolenky navyše
  • 6x sick day do roka
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na dopravu
  • Zmluva na dobu neurčitú