pripája sa...

JUNIOR ÚČTOVNÍK V MEDZINÁRODNEJ SPOLOČNOSTI

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 17639

Máte ekonomické vzdelanie a chcete ho využiť aj v praxi? Viete sa odprezentovať v anglickom jazyku, máte skúsenosti v účtovníctve a chcete sa posúvať stále ďalej? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú pozíciu, ktorú obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

  • spracovanie a zaúčtovanie faktúr, platieb
  • kontrola, sledovanie a oprava účtovných dokumentov
  • práca s účtovníckymi systémami
  • rekonciliácie účtov
  • písomná a telefonická komunikácia v cudzích jazykoch s dodávateľmi
  • podpora iným účtovníckym oddeleniam
  • spolupráca pri pravidelných uzávierkových aktivitách

Požiadavky

Požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • prax v čiastkovom/komplexnom účtovníctve aspoň 6 mesiacov
  • motivácia pre prácu s číslami a dátami
  • dobrá znalosť MS Excel
  • orientácia na detail

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Účtovník | Fakturant | Špecialista |