pripája sa...

JUNIOR ÚČTOVNÍK- TRNAVA

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32854

Radi účtujete? Chcete pracovať vo väčšej spoločnosti a v medzinárodnom prostredí, ale do Bratislavy sa Vám cestovať nechce? Účtujte v Trnave!

Náplň práce:

  • Účtovanie cestovných dokladov- spracovanie služobných ciest, kreditných kariet, vyúčtovanie hotovosti
  • Príprava dokumentov potrebných pre audit
  • Práca s Intrastatom
  • Rekonciliácie na úrovni súvahy

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Absolvent ekonomického smeru- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (účtovníctvo)
  • Skúsenosť s účtovníctvom (aj čiastkovým) je výhodou
  • Znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni- B2
  • Znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Benefity spoločnosti budú odprezentované samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Účtovník | Fakturant | Excel | SAP | Čiastkový | Bookkeeper, accountant