pripája sa...

POZÍCIA ÚČTOVNÍK PRE ABSOLVENTOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 850 - 950 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23408

Medzinárodná spoločnosť v Bratislave so zastúpením po celom svete hľadá práve teba!
Ak chceš pracovať v účtovníctve, hoci máš minimálne skúsenosti, pošli nám svoj životopis.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Spracovanie a účtovanie dodávateľských faktúr a platieb
  • Kontrola údajov
  • Pravidelný reporting
  • Účasť na uzávierkách
  • Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Motiváciu a záujem pracovať na účtovníckej pozícii
  • Komunikatívnu znalosť anglického jazyka
  • Prax v účtovníctve / administratíve VÝHODOU
  • Orientácia na detail
  • Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie Vašich schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Finance | Administratívny pracovník | Fakturant | Účtovník | Bookkeeper, accountant