pripája sa...

JUNIOR ÚČTOVNÍK DOŠLÝCH PLATIEB

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 21248

Máš problémy s ranným vstávaním? Máme pre teba ponuku, pri ktorej si budík nastavovať nemusíš a ěste ti za to aj priplatia.
Ak chceš pracovať v účtovníctve, ale máš minimálne skúsenosti, pošli nám CV v anglickom jazyku a Grafton ti dá feedback.

Náplň tvojej práce bude:

  • Účtovanie došlých faktúr a ich nahadzovanie do systému
  • Kontrola a riešenie fakturačných nezrovnalostí (suma, VAT, číslo účtu)
  • Informovanie dodávateľov ohľadom faktúr
  • Mesačné uzávierky
  • Práca v SAP
  • Komunikácia s pobočkami
  • Práca na second shift 13:30 – 22:00 hod

Požiadavky

Určite sa ti ozveme, ak budeš spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
  • Ekonomické vzdelanie - Obchodná akadémia/ VŠ
  • Zaujímaš sa o účtovníctvo a si motivovaný pre túto prácu
  • Vieš, čo je súvaha

Benefity

Benefity, ktoré firma ponúka:
  • Práca v medzinárodnej stabilnej firme
  • 13. garantovaný plat a iné finančné bonusy
  • Nadštandardne preplácané gastro lístky
  • Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance | Účtovník | Bookkeeper, accountant