pripája sa...

ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK S AKTÍVNOU NEMČINOU

Lokalita Košice
Publikované 7 hodinami
Kontakt Domonkošová Diana
Ref. Č. 3-26-28051

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK S AKTÍVNOU NEMČINOU.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Administratívna činnosť
  • Spracovanie a párovanie faktúr
  • Spracovávanie hromadných platieb
  • Spolupráca na účtovných uzávierkach
  • Komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • aktívna znalosť NEMECKÉHO JAZYKA - PODMIENKOU
  • znalosť MS Office - PODMIENKOU
  • skúsenosť s programom SAP- VÝHODOU
  • znalosť anglického jazyka - VÝHODOU
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti
  • analytické myslenie a proaktívny prístup
  • zmysel pre detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Účtovníctvo | Účtovník | Excel | SAP | Junior | Bookkeeper, accountant