pripája sa...

JUNIOR ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR
Publikované necelou minútou
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-30645

Pre príjemnú stredne veľkú spoločnosť hľadáme šikovnú posilu pre účtovnícky tím. Ak si absolvent účtovníctva a chceš sa tejto oblasti venovať, získať praktické skúsenosti alebo už si v takejto oblasti pracoval, ale hľadáš príjemnejšie prostredie a stabilnú prácu, určite nám pošli svoje CV už dnes.

Na pozícii Junior účtovník bude tvojou náplňou práce:

  • Účtovanie došlých faktúr, pracovných ciest, hotovosti, bankových výpisov a inventarizácia účtov
  • Príprava úhrad do banky
  • Komunikácia s dodávateľmi v prípade nezrovnalostí v dodávateľských faktúrach
  • Komunikácia so zamestnancami v prípade nezrovnalostí vo vyúčtovaniach pracovných ciest
  • Príprava výkazov pre štatistický úrad a NBS

Miesto výkonu práce: Bratislava, Rožňavská ulica

Nástup: ASAP

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ / VŠ ekonomické vzdelanie zamerané na účtovníctvo
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratívne, na ekonomickom, účtovníckom alebo finančnom oddelení
  • Užívateľská úroveň MS Excel
  • Skúsenosť so SAP výhodou
  • Zodpovednosť

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • plne hradené stravné lístky
  • jazykové kurzy
  • masáže
  • smoothies na pracovisku
  • multisport kartu/ Cafeteria benefit systém

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Fakturant | Účtovník | SAP | Junior | Čiastkový | Cestovné náklady | Bookkeeper, accountant