pripája sa...

JUNIOR TECHNICKÝ KOORDINÁTOR - vhodné aj pre absolventov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR
Publikované 21 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32883

Popis Práce

Perfektná príležitosť pre absolventa s nemeckým jazykom.
Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyvíja IT riešenia pre finančný a poistný trh hľadáme Špecialistu Technickej podpory.

Náplň práce:

  • prerozdeľovanie technických taskov medzi vývojárov
  • komunikačná a organizačná koordinácia v rámci vývojového tímu
  • spolupráca na projektoch v rámci vývojového tímu
  • poskytovanie podpory v rámci projektového tímu
  • reporting, dokumentácia a práca s Jirou

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • komunikačná znalosť nemeckého jazyka
  • organizačné schopnosti a schopnosť prioritizovať

Benefity

  • práca v kancelárii (nie open-space)
  • finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
  • dovolenka nad rámec (25 dní)
  • flexibilná pracovná doba + home office
  • bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
  • preplácanie IT kurzov (certifikácie)

IT a telekomunikace | Konzultácie | Manažment | Quality assurance a testování | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Administrátor / správce | Konzultant | Programátor / vývojář | Podpora | Java | Javascript | IT Consultant