JUNIOR ŠPECIALISTA ZÁKAZNICKÝCH KARIET (nemecký a maďarský jazyk)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 250 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30943

Priestor pre využitie nie úplne všednej jazykovej kombinácii je tu!
Komunikujete plynule v maďarskom a nemeckom jazyku? Máte tiež dobré základy pre komunikáciu v anglickom jazyku?
Potom Vám stačí už len krôčik k získaniu tejto zaujímavej pozícii. A tým je zaslanie Vášho životopisu.

Náplň práce:

  • Pravidelná telefonická aj emailová komunikácia v nemeckom a maďarskom jazyku
  • Využitie a priestor pre zdokonalenie sa v anglickom jazyku
  • Práca s internými databázami a zákazníckymi kartami
  • Evidencia zákazníkov v internom systéme
  • Zriaďovanie, evidencia a rušenie zákazníckych kariet
  • Sledovanie a správa limitov kariet
  • Prideľovanie vernostných bodov a ich uloženie na karte zákazníka
  • Minimalizovanie možnosti zneužitia karty
  • Spolupráca s právnym oddelením v prípade platobnej neschopnosti a sťažnostiach

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Plynulá komunikácia v nemeckom a maďarskom jazyku JE NEVYHNUTNÁ (dôraz je na ústny aj písomný prejav)
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Veľmi vítaná je predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve alebo v oblasti poskytovania zákazníckej starostlivosti
  • Dobré PC zručnosti

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok do dôchodku
  • Možnosť neskoršej zmeny pozície v rámci spoločnosti
  • Zdravotná starostlivosť
  • Možnosť rotácií v rámci spoločnosti

Stavebníctvo | Pozemné | Správa budov | Projektový manažér | Manažér | Koordinátor | Príprava | Projekt | Rozpočet | Administration