pripája sa...

JUNIOR ŠPECIALISTA LOGISTIKY

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 900 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 4 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-30-30519

Práve teraz hľadáme kandidáta so skúsenosťami z logistiky a chuťou naučiť sa niečo nové v medzinárodnej spoločnosti.

Náplňou práce na pozíciu JUNIOR ŠPECIALISTA LOGISTIKY bude:

  • byť prvým kontaktom pre všetky požiadavky od logistického tímu
  • priama komunikácia s poskytovateľmi logistických služieb
  • komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
  • monitorovanie nákladov distribučného skladu a logistických procesov
  • aktívna účasť na nových logistických projektoch

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu, ekonomiky alebo logistiky
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti logistiky alebo supply chain
  • Plynulá znalosť anglického jazyka
  • Znalosť nemeckého jazyka - VEĽKOU VÝHODOU
  • Vodičský preukaz - aktívny vodič
  • Znalosť programu MS Office

Engineering | Logistika | Logista | Zákazník | Proces | Logistician