pripája sa...

JUNIOR ŠPECIALISTA BANKOVÝCH TRANSAKCIÍ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-32666

Využite jedinečnú príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v bankovom sektore a odštartujte svoju kariéru!

Náplň práce:

  • správa medzinárodných prijatých platieb
  • práca s niekoľkými internými systémami
  • správa kompletného platobného prenosu v interných systémoch
  • dodržiavanie časového plánu
  • interná komunikácia so zodpovednými oddeleniami
  • aktívne riešenie a následná úprava kritických platieb

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomický smer je výhodou)
  • minimálne jeden rok skúsenosti v bankovom sektore výhodou (aj popri škole)
  • orientácia na detail
  • precíznosť
  • tímový hráč

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Benefity:
  • Sick days
  • Príspevok na stravné lístky
  • Systém cafeteria
  • Referral bonus
  • Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
  • Home office
  • Jazykové kurzy a školenia
  • Rodinný deň a športový deň

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Bankovníctvo | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Analytik | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Spracovania dát | Back office | Štatistiky | Banking specialist