pripája sa...

JUNIOR SAP KONZULTANT (EDI)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23630

Vidíš svoju budúcnosť v SAPe ale nemáš ešte žiadne skúsenosti? Zaujímajú ťa moduly EDI, SD a MM? V tom prípade, čítaj ďalej, ponúkame ideálnu pracovnú príležitosť pre teba!

Tvojou náplňou bude:

  • komunikovať so zákazníkmi na dennej báze
  • poskytovať riešenia a podporu
  • riešiť incidenty, tickety a change
  • príprava a spracovávanie dokumentácie

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • vzdelanie v oblasti IT
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • výbornú znalosť Excelu
  • byť tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Konzultácie | Konzultant | Podpora | SAP | Junior | SD | MM | Consultant