pripája sa...

JUNIOR IDOCS/EDI KONZULTANT

Lokalita Bratislava
Publikované 29 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32795

Skvelá príležitosť pre Junior SAP-istov/absolventov, ktorí vidia svoju kariéru v SAP-e.
Pre SSC centrum, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kozmetiky a drogérie, hľadáme junior SAP EDI (Electronic Document Interchange) Konzultanta.

Náplň práce:

  • práca s EDI, optimalizácia procesov, zmien v rámci EDI oblasti
  • spolupráca s biznis oddelením na optimalizácii IT služieb
  • podpora interných užívateľov, riešenie problémov, incidentov, technické riešenie konfiguračných problémov
  • participácia na medzinárodných SAP projektoch
  • príprava a údržba dokumentácie

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • technické vzdelanie alebo SAP EDI skúsenosť/IDOCS skúsenosť
  • plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • Performance bonus (110%) + Refferal bonus
  • 5 sick days
  • Home office
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Kafetéria benefit system
  • Firemná škôlka
  • Ročný zdravotný balíček

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Konzultant | Podpora | SAP | Junior | IT Consultant