pripája sa...

JUNIOR PYTHON DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 450 - 2 100 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31475

Chceš vedieť, ako sa pracuje s dátami v úspešných globálnych firmách? Si absolvent a láka Ťa Python?
Toto je pozícia vhodná aj pre Teba - stačia junior programátorské skúsenosti a znalosti z VŠ.
Budeš vyvíjať v Pythone a veľa sa učiť - o programovaní, Python, JavaScripte a spracovaní dát. Spolupracovať budeš v menšom tíme SW developerov.

Náplň práce:

  • SW vývoj nových funkcionalít v Pythone do platformy na spracovanie dát
  • customizácia modulov, aby sedeli potrebám klientov vo finance/banking sektore
  • zastrešenie integrácie s ďalším enterprise SW
  • práca na komplexnom projekte - od požiadavky až po finálnu implementáciu, podieľanie sa na analýze aj testovaní
  • technológie: Python, Jinja2, JavaScript, Backbone.js, Underscore.js, GIT
  • vývoj je vedený Scrumom a samozrejmosťou je CI/CD

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosť so SW vývojom v Pythone (postačuje aj školská skúsenosť)
  • znalosti JavaScriptu alebo motivácia učiť sa aj FE vývoj
  • angličtina na pokročilej úrovni
  • ukončené VŠ vzdelanie v IT odbore

Benefity

  • extra dovolenka nad rámec zákona
  • finančný bonus
  • kompenzácia nadčasov
  • kurzy nemčiny
  • široké možnosti vzdelávania

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | Python | Programmer