pripája sa...

JUNIOR KONŠTRUKTÉR s AJ

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 16 dňami
Kontakt Blehová Radka
Ref. Č. 2-30-24637

Baví Ťa strojárska výroba, konštrukcia, vývoj výrobkov? Hľadáme práve Teba na pozíciu KONŠTRUKTÉRA!

Náplň práce:

  • Technická podpora výroby
  • Vytváranie, zmena technickej dokumentácie v 2D a 3D
  • Kreslenie a príprava konštrukčných riešení pomocných nástrojov
  • Spolupráca pri príprave a konštrukcii nových výrobkov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami (vývoj,výroba)
  • Rôznorodosť projektov
  • Technické výpočty, návrhy, koncepty, zakladanie kusovníkov
  • Tvorba pracovných postupov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie - (technické, strojárske)
  • Aktívna znalosť anglického PODMIENKOU (denná komunikácia)
  • Znalosť programu SolidWorks, prípadne iného CAD programu
  • Skúsenosti s procesom vývoja výrobku veľkou výhodou
  • Ochota cestovať v rámci EÚ
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Technické myslenie

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Engineering | Strojárstvo | Elektrotechnika | Konštruktér / projektant | Inžinier | Konštruovanie | Produkt / výrobok | Design engineer