JAVA PROGRAMÁTOR, práca na novom projekte, iniciatívny Junior vítaný!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 1 900 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33426

Do medzinárodnej spoločnosti (líder v oblasti telekomunikácii) hľadáme Java programátora, ktorý bude pracovať na aplikácii pre interného zákazníka. Ak máš ambície rýchlo kariérne rásť a máš proaktívny prístup, toto je pozícia práve pre teba.

Náplň práce:

  • vývoj v Jave na rozbiehajúcom sa projekte
  • práca na novej kritickej aplikácii v malom tíme
  • možnosť priniesť nové návrhy a iniciatívu do tímu
  • využívanie scrum metodiky
  • komunikácia v anglickom jazyku s členmi tímu v Amerike

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • 1 rok pracovných skúseností s Java programovaním
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka

Benefity

  • ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
  • flexibilný pracovný čas+ práca z domu
  • príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
  • súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
  • parkovanie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | Scrum / Scrum Master | Programmer