pripája sa...

JUNIOR JAVA developer_projekt pre zdravotníctvo

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 600 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32102

Chceš pracovať v profesionálnom programátorskom tíme, v zázemí medzinárodnej technologickej spoločnosti a programovať aplikácie, ktoré pomôžu množstvu ľudí?
Pošli životopis na túto pozíciu a pozícia Junior Developera pre ehealth aplikácie môže byť Tvoja! Staneš sa súčasťou nového tímu zloženého so seniorov aj juniorov, kde dostaneš možnosť veľa sa naučiť. Budeš pracovať v spoločnosti vyvíjajúcej SW a HW pre medicínu a zdravotnícku diagnostiku.

Náplň práce:

  • spolupráca v tíme SW developerov na vývoji ehealth riešenia: webportál pre pacientov
  • vývoj nového produktu v Jave (Spring)
  • možnosť podieľať sa na vývoji FE
  • spolupráca v tíme developerov
  • vzdelávanie sa v oblasti Javy - možnosť absolvovať rôzne odborné školenia

Požiadavky

  • aspoň 1 rok profesionálnych skúseností v IT oblasti
  • skúsenosti s vývojom v Jave
  • skúsenosť s FE programovaním veľkou výhodou
  • vzdelanie v IT oblasti
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni (B2)

Benefity

  • dni plateného voľna navyše
  • príležitostný home office
  • sick days
  • finančné bonusy
  • príspevok na šport a kultúru

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Java | J2EE | Programmer