pripája sa...

JUNIOR DB SPECIALIST SQL/ MySQL

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29681

Máš skúsenosť s databázou SQL/ MySQL alebo inou DB a chuť robiť v prostredí vývojárov a testerov?

Pracuj v medzinárodnej IT spoločnosti kde budeš svojou prácou podporovať vývoj aplikácií.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • koordinácia DB aktivít
  • podpora projektov zameraných na vývoj aplikácií
  • príprava databázový report k projektom
  • optimalizácia DB, troubleshooting, údržba
  • export/ import dát v DB systéme
  • reporting o stave databázového projektu

Požiadavky

Požiadavky na pozíciu:
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, slovom aj písmom (B2)
  • skúsenosť s SQL, MySQL databázou, prípadne s inými databázami
  • výhodou je skúsenosť s Jirou/ SharePoint prípadne s vývojom
  • komunikatívinosť, tímovosť, analytické schopnosti

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • podpora relokácie do zahraničia v rámci spoločnosti
  • Home office

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | SQL | MySQL | Database administrator