pripája sa...

Cloud Architekt

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 000 EUR/mes.
Publikované 27 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29395

Chceš sa venovať architektúre a administrácií Cloudu (MS Azure) v DevOps prostredí? Otvorila sa nám príležitosť pre nadšencov cloudových riešení, takže ak máš chuť sa do toho pustiť daj mi o sebe vedieť. :)

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • návrh architektúry cloudy (MS Azure)
  • konzultácie s vývojármi a aplikačnými tímami ohľadom najlepšieho cloud riešenia
  • nastavovanie cloud, administrácia
  • zodpovednosť za výber technických riešení
  • starostlivosť o bezpečnosť cloudového prostredia
  • poskytovanie L3 podpory v prípade incidentov

Požiadavky

  • pokročilá skúsenosť s MS Azure ako developer alebo administrátor
  • samostatnosť
  • aktívna angličtina

Benefity

  • platené nadčasy
  • finančné bonusy a 13. plat
  • dni dovolenky navyše
  • finančný príspevok na nákup "eko friendly" produktov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Cloud | Azure | System Engineer