Junior Cloud Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 700 - 2 600 €
Ref. Č.
1-16-40049-1

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v bankovom sektore hľadáme špecialistov na Cloud, ktorí by mali záujem pracovať s enterprise infraštruktúrou a modernými technológiami.

Náplň práce:

  • práca na veľkom projekte zmeny infraštruktúry z on-prem na hybridné riešenie
  • implementácia DevSecOps a Agile metodológie
  • kooperácia s internými aj externými tímami a dodávateľmi
  • automatizácie riešení, budovanie multi-cloudového prostredia
  • dokumentácia
Požiadavky
  • skúsenosti s prácou v rámci DevOps, prípadne systémovou administráciou
  • znalosti Linux
  • skúsenosti s Azure a/alebo AWS
  • Docker, Kubernetes/Openshift
  • skriptovanie a znalosti automatizačných technológií ako Ansible, Terraform a pod.
  • Git, json, yaml,
  • znalosti Security, monitorovacích a logovacích nástrojv
  • aktívne znalosti angličtiny alebo nemčiny
  • možnosť práce z domu, prípadne v kanceláriách v Nitre alebo Prešove
  • práca v medzinárodnom IT tíme
  • remote školenia
  • stravné lístky plne preplácané spoločnosťou