Konzultant v oblasti poisťovníctva - pozícia vyžaduje cestovanie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 2 500 €
Ref. Č.
1-3-39943-4

Pre nášho klienta, novovzniknutú zahraničnú spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti poisťovníctva, hľadáme Konzultanta v oblasti Insurance/Banking. Zvážime skúsených kandidátov, ale aj juniorov - samozrejme, náplň práce aj ohodnotenie sú tomu následne prispôsobené.

Náplňou práce bude:

  • Poskytovanie konzultácií pri projektov finančného rázu
  • Stanovenie obchodných koncepcií a realizačných plánov
  • Návrh a implementácia biznisových konceptov, príprava stratégie a zastrešenie celého projektu
  • Aktívna komunikácia s klientom
  • Implementácia zmien a návrhov na zlepšenia
  • Pravidelná návšteva klientov v ich centrálach, často krát v zahraničí
Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • Vysokoškolský titul z oblasti Finance, Insurance, Banking, Účtovníctva alebo Informatiky
  • predošlá pracovná skúsenosť v oblasti finančníctva a poisťovníctva (aj ako part-time)
  • technický background
  • skúsenosti s biznis analýzami
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2)
Benefity

Benefity:

  • Ročný finančný bonus až 10%
  • 100% náhrada za práceneschopnosť od prvého dňa
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Flexibilný pracovný čas
  • Multisport Karta
  • Jazykové kurzy
  • Plne preplácané nadčasy